KONST / Litografier / Färglitografi 16195309
nr 1619 5309
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Komposition med gräsand. Signerad, färglitografi, numrerad, 50/160, bildmått: 46x36. Bladets mått: 79,5x60. Oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:36:17
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin